C.A.T. Science Accelerator Biotech 3.0 стартаплари учун кейинги семинаримиз келаётган шанба 27 март куни соат 14:00 да Илғор Технологиялар Марказида ўтказилади.
Семинар мавзуси: Бозорни ва рақобатчиларни ўрганиш асослари
Таклиф қилинган спикер: Азиз Рахимов
Азиз Рахимов турли дастурларнинг ментори, телекоммуникациялар, молиявий технологиялар ва электрон тижорат соҳасининг эксперти ҳисобланади, у Ўзбекистон Электрон тижорат ассоциацияси таъсисчиларидан бири.
Семинарда стартаплар бозорни ўрганиши қай даражада муҳим экани, уни баҳолаш ва таҳлил қилиш методлари, маълумотлар манбалари ва рақобатчиларни ўрганиш усуллари ҳақида гаплашамиз.
Семинар оффлайн шаклда 27 март куни соат 14:00 да Илғор Технологиялар Марказида ўтказилади. Ҳудудлардаги жамоалар учун трансляция Zoom’да бўлиб ўтади.

Наш следующий семинар для стартапов C.A.T. Science Accelerator Biotech 3.0 пройдет в эту субботу, 27 марта, в 14:00, в Центре Передовых Технологий.
Тема семинара: Основы изучения рынка и конкурентов
Приглашённый спикер: Азиз Рахимов
Азиз Рахимов является ментором стартапов в различных программах, экспертом в сфере телекоммуникаций, финансовых технологий и электронной коммерции, одним из учредителей Ассоциации электронной коммерции Узбекистана.
На семинаре поговорим о том, как важно стартапам изучить рынок, о методах оценки и анализа рынка, источниках данных и способах изучения конкурентов.
Семинар пройдет оффлайн, 27 марта, в 14:00, в Центре Передовых Технологий. Для команд из регионов пройдет трансляция в Zoom.