Loyihamizda ishtirok etmoqchi bo‘lganlarning hammasi uchun qatnashish majburiy.
Bu startap-akseleratorimizning bo‘lg‘usi ishtirokchilari uchun ikki kunlik jadal seminar. Biz akseleratorning 6 oylik dasturi haqida, qatnashish qoidalari haqida gapirib beramiz.
Ishtirokchilar jamoalarga bo‘linadi. Ekspertlar dizayn-fikrlashdan qanday foydalanishni va loyihangizga jamoani qanday topishni tushuntirib beradi. Shuningdek loyihalaringizning hakamlar oldidagi 5 daqiqalik taqdimotlari bo‘yicha trening o‘tkazamiz. Bundan tashqari, bir nechta amaliy interfaol mashqlar ham rejalashtirilgan.
Siz startapni rivojlantirish bo‘yicha kirish axborotini olasiz va ekspertlardan iborat saralash komissiyasi oldida o‘z loyihangizni taqdim etishga yaxshiroq tayyorgarlikka ega bo‘lasiz!
Sana va vaqt: 16 fevral’, seshanba, soat 15:00 da.
O‘tkazilish joyi: Toshkent, O‘zbekiston Innovasion Rivojlanish Vazirligi huzuridagi Ilg‘or Texnologiyalar Markazi.
Mo‘ljal: Talabalar shaharchasi, O‘zbekiston Milliy Universiteti, Beruniy metro bekati. Xaritada ko‘ring

Команды, которые пройдут первый этап отбора, 16 февраля мы пригласим на мероприятие “ScienceThon”.
Это двухдневный интенсивный семинар для потенциальных участников нашего стартап-акселератора. Мы расскажем о 6-месячной программе акселератора, и о правилах участия.
Участники разобьются на команды. Эксперты объяснят как использовать дизайн-мышление и как найти команду в ваш проект. Проведем тренинг по 5-минутной презентации ваших проектов перед жюри. Запланировано несколько практических интерактивных упражнений.
Вы получите вводную информацию по развитию стартапа и будете лучше подготовлены к презентации своего проекта перед экспертной отборочной комиссией!
Дата и время: 16 февраля, вторник, в 15:00
📍Место проведения: Ташкент, Центр Передовых Технологий, при Министерстве Инновационного Развития Узбекистана.