– C.A.T. Science Accelerator bizga malakali biznes-reja tuzish va uni tayyor mahsulotga etkazish haqida bilim berdi.
Bizning taassurotimiz hayratlanarli! Bizningcha, bu loyihaga turli mutaxassislarni jalb qilish kerak. Shuni bilishingizni istaymizki, har bir startapning g’alabasi – sizning xizmatlaringizdir. Murabbiylarga katta rahmat!
– Akselerator tashkilotchilari va murabbiylariga katta rahmat. O’tgan davr mobaynida olimlar uchun ko’p foydali ko’nikmalarni oldik. C.A.T. Sciencce Accelerator – olimlar va ishbilarmonlar uchun ko’prik. Seminarlar va uchrashuvlar jarayonida katta bilim zahirasiga ega bo’lgan turli odamlar bilan biz haqiqiy bilimlarga ega bo’ldik. Ayniqsa, biz uchun «jamoada ishlash», «statistika» va «brend yaratish» mavzularidagi treninglar juda foydali bo’ldi, shuningdek, , bizning startapimizni qurishda yordam beradigan ko’plab seminarlar o’tkazildi. Eng muhimi, akselerator loyihani «boshqa ko’zlar» bilan ko’rishga yordam berdi.
C.A.T. Sciencce Accelerator – bu ajoyib platforma va professionallardan haqiqiy bilim olish imkoniyati, shuningdek bu ilm -fan, turli ishlanmalar va sarmoyalar bilan shug’ullanadigan odamlar uchun ajoyib loyihadir.

— C.A.T. Science Accelerator дал нам знания, как составить грамотный бизнес план и довести его до готового продукта.
Наше впечатление сногсшибательно! Нам кажется, разные эксперты должны участвовать в этом проекте. Мы хотим, чтобы вы знали, каждая победа стартапа — это ваша заслуга. Большое спасибо менторам!
— Огромное спасибо организаторам и менторам акселератора. За весь пройдённый период мы получили колоссальное количество полезных навыков для ученых. C.A.T. Sciencce Accelerator это мост для ученых и людям из бизнеса. В ходе проведения семинаров и различных встреч с людьми, у которых огромный багаж знаний в различных сферах, мы приобрели реальные знания. Особенно для нас были очень полезны тренинги на темы «работа в команде», «статистика», «построение бренда», а также было много семинаров, которые были очень полезны в построении нашего стартапа. Самое главное, акселератор помог увидеть проект «другими глазами».
C.A.T. Sciencce Accelerator это крутая платформа и возможность получить реальные знания от профессионалов, а также, отличный проект для людей которые занимаются наукой, различными разработками и инвестициями.